Boks Warszawa

Mazowiecki Klub Karate Kyokushin jest jednym z najstarszych w regionie, za sprawą czego ma wieloletnie doświadczenie i tradycje w kwestii propagowania i szkolenia w sztukach walki, zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych niezależnie od ich stopień zaawansowania, czy to kanoniczny czy wykwalifikowany. Nasza pracownicy bez zarzutu zna meandry swojego fachu za sprawą czego jest w stanie każdemu odciążyć poprawić swoje umiejętności i poznać nowe zdolności swojego organizmu. Jako klub z długoletnim doświadczeniem bez zarzutu rozumiemy ile czasu wymaga wiedza wszystkich tajników i umiejętności, toteż dokładamy wszelkich starań by do każdej osoby i ucznia podchodzić z cierpliwością i wyrozumieniem. Prowadzimy zajęcia z karate, samoobrony, kickboxingu oraz crossfit i również siłownię. Po więcej informacji w razie pytań zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową i również do kontaktu telefonicznego czy też email.

Ocena: 3/5 (1 głosów)

Szczegóły wpisu:

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 14.05.2024 04:09:27)

Podlinkuj wpis: